Chcete to říct květinou?

Otevřeli jste webové stránky mého Ateliéru na koleně. Věnuji se zakázkové floristice s možností doručení v Brně a okolí.

Ráda pomohu splnit Vaše přání a zhotovím pro Vás kytici či květinovou dekoraci na míru. K tomu nabízím své dlouholeté zkušenosti, kreativitu, preciznost, cit pro detail a schopnost podtrhnout krásu proměnlivosti ročních období.

Neotřelou originalitu dodávají mým kyticím a dekoracím květiny pěstované a čerstvě natrhané na mé zahradě a květiny šetrně nasbírané v přírodě. V harmonickém či kontrastním spojení tvarů, barev a textury dávám vyniknout jejich kráse.

Ing. Pavla Plevová

svatební kytice  roku 2014, Brno, Wannieck gallery, 1. místo svatební kytice, Helleborus a Ranunculus oltář na letišti v Brně–Slatině při příležitosti návštěvy papeže Benedikta XVI., září 2009 Olomouc, kaple sv. Jana Sarkandra, 2003, soutěž v květinové výzdobě  kostelů, 1. místo svatební kytice na téma Louka v dlani, Mistrovství republiky ve floristice 2014, 3. místo Olomouc–Hejčín,1998, soutěž v květinové výzdobě  kostelů, 2. místo věnec z umělých květin, soutěž Brněnská růže 2013, 2. místo svatebni kytice roku 2013, Brno, 3. místo, ocenění časopisem  Moje svatba, Thlaspi, Ornithogallum kytice s gloriosou, soutěž na téma Kytice pro slabozraké a nevidomé, k poctě Otto Wichterleho, Flora Olomouc 2013, 1. místo jarní kytice z tulipánů a růží svatební kytice, Helleborus a Ranunculus, detail květinový šperk, soutěž Brněnská růže 2012, 1. místo Olomouc, katedrála sv. Václava, 2005, soutěž v květinové výzdobě kostelů, 1. místo kytice se slunečnicí, soutěž na téma Dožínková slavnost, Flora Olomouc 2012, 1. místo věnec pro slavnost letního slunovratu, Mistrovství republiky ve floristice 2014, 2. místo letní kytice z růží a kopretin